IV liga 2022 / 2023

IV LIGA DOLNOŚLĄSKA

GRUPA ZACHODNIA

TABELA

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Z R P Gole+ Gole-
1 Karkonosze Jelenia Góra (S) 15 40 13 1 1 62 15
2 Prochowiczanka Prochowice 15 36 11 3 1 41 13
3 Łużyce Lubań 15 32 10 2 3 39 26
4 Polonia Środa Śląska (B) 15 32 10 2 3 48 19
5 Apis Jędrzychowice 15 30 9 3 3 43 26
6 Górnik Złotoryja 15 28 9 1 5 30 23
7 Odra Ścinawa 15 28 8 4 3 53 26
8 Mewa Kunice 15 22 7 1 7 35 30
9 BKS Bolesławiec (B) 15 21 7 0 8 28 32
10 Iskra Kochlice (B) 15 21 7 0 8 31 35
11 Granit Roztoka 15 20 6 2 7 34 37
12 Sokół Jerzmanowa (B) 15 13 4 1 10 26 68
13 Gryf Gryfów Śląski (B) 15 9 3 0 11 11 40
14 AKS Strzegom 15 6 3 0 12 23 41
15 Jaworzanka 1946 Jawor 15 4 1 1 13 14 51
16 Sparta Grębocice 15 4 1 1 12 17 50

aktualizacja 30.11.2022, godz. 18:36

IV liga dolnośląska, gr. zachodnia - sezon 2022/2023 - klasyfikacja strzelców po 2.kolejce
3 gole - Dawid Stachowiak (Iskra Kochlice), Daniel Piechno (Apis Jędrzychowice), Rafał Szumański (Mewa Kunice), Łukasz Skolimowski (Polonia Środa Śląska), Piotr Niewdana (Prochowiczanka Prochowice), Daniel Ziółkowski (Łużyce Lubań), Damian Maślej (Odra Ścinawa)
2 gole - Wojciech Galas (Prochowiczanka Prochowice), Dominik Radziemski (Karkonosze Jelenia Góra), Damian Mańkowski (Gryf Gryfów Śląski), Maciej Urbański (Apis Jędrzychowice), Arkadiusz Cymbalista, Frankline yusinyu Tangiri (Mewa Kunice), Krystian Woźniak (Sokół Jerzmanowa), Damian Danaj (Granit Roztoka), Krystian Andrzejewski (AKS Strzegom) 
1 gol - Yehor Sukhomlynov, Seweryn Suchecki (Jaworzanka 1946 Jawor), Adrian Wójcik (Prochowiczanka Prochowice), Mateusz Jaros, Patryk Bębenek, Kamil Juszczyk (Karkonosze Jelenia Góra), Michał Kapusz, Jakub Rissmann (BKS Bolesławiec), Mateusz Kochman (Odra Ścinawa), Mateusz Miazga, Dawid Stanuszek, Wojciech Dubas (AKS Strzegom), Damian Buzała, Kamil Młynarczyk, Sebastian Monik, Oliwier Misiewicz (Łużyce Lubań), Jakub Biliński, Bartosz Skóra, Kamil Żbik, Adam Andrusiak (Polonia Środa Śląska), Maciej Gargas (Apis Jędrzychowice), Adrian Woźniak, Paweł Węgrzyn, Kamil Chwałczyński (Sokół Jerzmanowa), Przemysław Grosiak, Przemysław Piec, Jakub Pospiszyl, Marcin Bałut, Grzegorz Mieliwodzki (Granit Roztoka), Marcin Kaczmarek, Aleksander Rokosz, Paweł Wyżga (Mewa Kunice), Dawid Szymański (Iskra Kochlice), Jakub Tycel, Damian Kobza (Górnik Złotoryja)

aktualizacja 22.08.2022, godz. 11:43

 

MECZE JAWORZANKI 1946 JAWOR W GRUPIE ZACHODNIEJ

Kol. Data Godz. Gospodarze Goście Wynik Strzelcy/Uwagi
1 13.08.2022 17:00 Iskra Kochlice JAWORZANKA  3:0 (3:0) Stachowiak 26', 34', 39'
2 20.08.2022 17:00 AKS Strzegom JAWORZANKA 4:2 (1:0) Andrzejewski 43', 74', Stanuszek 58'-k., Dubas 90' - Sukhomlynov 48', Suchecki 80'-k.
4 03.09.2022 16:00 JAWORZANKA Polonia Środa Śląska 1:6 (0:3) Marcel Suchojad 52' - Adam Andrusiak 8', Kamil Żbik 17', Łukasz Skolimowski 26', 58', 80', 90'
5 10.09.2022 15:00 Gryf Gryfów Śląski JAWORZANKA 2:1 (1:0) Tyszkowski 28', Schónung 50' - Czaja 72'
6 17.09.2022 16:00 JAWORZANKA Karkonosze Jelenia Góra 0:4 (0:0) Dominik Radziemski 54', 72', Mateusz Baszak 64', Łukasz Ranecki 89'
7 24.09.2022 16:00 Sokół Jerzmanowa JAWORZANKA 5:1 (2:1) Dyba 8', 18', 73', 83', Woźniak 56' -  Bieniusiewicz 26'
8 01.10.2022 15:00 JAWORZANKA Prochowiczanka Prochowice 0:1 (0:0) Dańczak 80'
9 08.10.2022 15:00 Górnik Złotoryja JAWORZANKA    
10 15.10.2022 15:00 JAWORZANKA Granit Roztoka 0:1 (0:0) Bałut 75'
11            
12            
13            
14            
15            
3 26.11.2022 13:00 Odra Ścinawa JAWORZANKA    
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

TERMINARZ I WYNIKI GRUPY ZACHODNIEJ

IV liga dolnośląska, gr. zachodnia - sezon 2022/2023 - 1.kolejka
13 sierpnia - sobota

Gryf Gryfów Śląski - Mewa Kunice 1:5 (0:3)
Bramki:
 Mańkowski 47' - Kaczmarek 6', Szumański 22', Tangiri 41', Rokosz 60', Cymbalista 90'
Sokół Jerzmanowa - Granit Roztoka 3:5 (2:2)
Bramki:
 Woźniak 3', Węgrzyn 5', Chwałczyński 81' - Grosiak 27', Piec 30', Pospiszyl 48', Danaj 54', Mieliwodzki 74'
Iskra Kochlice - Jaworzanka 1946 Jawor 3:0 (3:0)
Bramki: 
Stachowiak 26', 34', 39'
AKS Strzegom - Łużyce Lubań 1:2 (0:1)
Bramki: 
Miazga 48' - Buzała 4', Młynarczyk 90'
Prochowiczanka Prochowice - Górnik Złotoryja 3:0 (0:0)
Bramki:
 Galas 48', 69', A. Wójcik 90'
Karkonosze Jelenia Góra - BKS Bolesławiec 5:1 (2:1)
Bramki:
 Jaros 4', Radziemski 28', 80', Bębenek 46', Juszczyk 82' - Kapusz 33'
Polonia Środa Śląska - Apis Jędrzychowice 2:3 (1:1)
Bramki:
 Biliński 1', Skóra 90' - Urbański 36', Gargas 67', Piechno 84'
Odra Ścinawa - Sparta Grębocice 1:0 (1:0)
Bramka:
 Maślej 15'

IV liga dolnośląska, gr. zachodnia - sezon 2022/2023 - 2.kolejka
19 sierpnia - piątek

Apis Jędrzychowice - Gryf Gryfów Śląski 3:1 (2:1)
Bramki:
 Piechno 17', 38', Urbański 70' - Mańkowski 11'
20 sierpnia 2022 - sobota
Mewa Kunice - Karkonosze Jelenia Góra 5:0 (1:0)
Bramki:
 Szumański 28', 66', Tangiri 46', Wyżga 60', Cymbalista 82'
Sokół Jerzmanowa - BKS Bolesławiec 2:1 (2:1)
Bramki: 
Woźniak 5', 23' - Rissmann 9'
Granit Roztoka - Prochowiczanka Prochowice 2:3 (0:1)
Bramki: 
Bałut 55'-k., Danaj 75' - Niewdana 13', 56'-k., 64'-k.
Sparta Grębocice - Polonia Środa Śląska 0:5 (0:4)
Bramki:
 Andrusiak 2', Żbik 26', Skolimowski 28', 31', 90'
Łużyce Lubań - Odra Ścinawa 5:3 (2:1)
Bramki: 
Ziółkowski 15', 35', 81', Monik 57', Misiewicz 77' - Maślej 26', 69', Kochman 53'
Jaworzanka 1946 Jawor - AKS Strzegom 4:2 (1:0)
Bramki: 
Andrzejewski 43', 74', Stanuszek 58'-k., Dubas 90' - Sukhomlynov 48', Suchecki 80'-k.
21 sierpnia - niedziela
Iskra Kochlice - Górnik Złotoryja 1:2 (1:0)
Bramki:
 Szymański 33' - Tycel 75', Kobza 85'

IV liga dolnośląska, gr. zachodnia - sezon 2022/2023 - 3.kolejka
27 sierpnia - sobota

Polonia Środa Śląska - Łużyce Lubań 2:2 (0:1)
Bramki:
Skolimowski 66', Żbik 89' - Bojdziński 3'-k., Ziółkowski 83'
Górnik Złotoryja - Granti Roztoka 2:3 (1:0)
Bramki:
Tycel 14', ? 77' - Jędryka 66', Grosiak 88', Piec 90'
Prochowiczanka Prochowice - BKS Bolesławiec 4:0 (1:0)
Bramki:
Dziaszyk, Bilokin, Galas, Januszko
26/27 listopada - sobota/niedziela
Odra Ścinawa - Jaworzanka 1946 Jawor
AKS Strzegom - Iskra Kochlice
Mewa Kunice - Sokół Jerzmanowa
Karkonosze Jelenia Góra - Apis Jędrzychowice
Gryf Gryfów Śląski - Sparta Grębocice

IV liga dolnośląska, gr. zachodnia - sezon 2022/2023 - 4.kolejka
3 września 2022 - sobota

Jaworzanka 1946 Jawor - Polonia Środa Śląska 1:6 (0:3)
Bramki: 
Marcel Suchojad 52' - Adam Andrusiak 8', Kamil Żbik 17', Łukasz Skolimowski 26', 58', 80', 90'
Iskra Kochlice - Granit Roztoka 2:1 (0:0)
Bramki:
Wierzbicki 71', K. Kwiatkowski 78' - Iwanicki 90'
Apis Jędrzychowice - Sokół Jerzmanowa 2:0 (1:0)
Bramki:
E. Bystryk 16', Urbański 60'
Mewa Kunice - Prochowiczanka Prochowice 0:2 (0:0)
Bramki:
Bilakin 57', K. Wójcik 66'
AKS Strzegom - Odra Ścinawa 0:6 (0:2)
Bramki:
Białas 7'-sam., D. Cichuta 37', Ciupka 48', Konefał 59', Osiadły 72', Maślej 90'
Górnik Złotoryja - BKS Bolesławiec 4:0 (3:0)
Bramki:
Haniecki 17', Malituin 37', Kaliciak 43', Dudzic 90'
Łużyce Lubań - Gryf Gryfów Śląski 2:0 (0:0)
Bramki:
Urbaniak 71', 78'
4 września 2022 - niedziela
Sparta Grębocice - Karkonosze Jelenia Góra 1:5 (1:1)
Bramki:
Smoliński 24' - Radziemski 22', Kurianowicz 48', Baszak 57', 90', Kułakowski 83'

IV liga dolnośląska, gr. zachodnia - sezon 2022/2023 - 5.kolejka
10 września 2022 - sobota

Sokół Jerzmanowa - Sparta Grębocice 5:2 (2:1)
Bramki:
Dyba 4', Chwałczyński 21', A. Woźniak 59', 87', K. Woźniak 81' - Godlewski 29', Łętkowski 57'
Gryf Gryfów Śląski - Jaworzanka 1946 Jawor 2:1 (1:0)
Bramki:
Schónung 28', Tyszkowski 50' - Czaja 72'
Odra Ścinawa - Iskra Kochlice 4:5 (3:1)
Bramki:
D. Cichuta 13', 49', Rodrigues 22', Konefał 38' - Skoczylas 1', Wierzbicki 30', Klimczak 61', 81', 87'
Polonia Środa Śląska - AKS Strzegom 2:0 (0:0)
Bramki:
Dudziak 58', Łuczak 80'
Prochowiczanka Prochowice - Apis Jędrzychowice 0:0
Górnik Złotoryja - Mewa Kunice 3:2 (2:2)
Bramki:
Małecki 25', Tycel 41', Kaliciak 75' - Szumański 3', Kaczmarek 23'
Granit Roztoka - BKS Bolesławiec 0:3 (0:3)
Bramki:
Skiba 20', 29', Kapusz 42'
Karkonosze Jelenia Góra - Łużyce Lubań 7:2 (3:1)
Bramki:
Jaros 11', Kurianowicz 27', Baszak 32', Sołtysiak 51', Radziemski 75', Kułakowski 80', Gil 90' - Bojdziński 37', Wadziński 77'

IV liga dolnośląska, gr. zachodnia - sezon 2022/2023 - 6.kolejka
17 września - sobota

Jaworzanka 1946 Jawor - Karkonosze Jelenia Góra 0:4 (0:0)
Bramki: 
Dominik Radziemski 54', 72', Mateusz Baszak 64', Łukasz Ranecki 89'
Mewa Kunice - Granit Roztoka 4:2 (1:0)
Bramki:
Marcin Kaczmarek 38', Aleksander Rokosz 53', Arkadiusz Cymbalista 78', 87' - Patryk Gała 46'-sam., Marcin Bałut 67'
Sparta Grębocice - Prochowiczanka Prochowice 1:2 (0:0)
Bramki:
Andrzej Koryciński 55' - Adrian Januszko 47', Yevhenii Bilokin 51'
AKS Strzegom - Gryf Gryfów Śląski 2:3 (0:2)
Bramki:
Igor Rajca 72', Wojciech Durajczyk 90' - Damian Mańkowski 6', Mateusz Tyszkowski 45', 80'
Odra Ścinawa - Polonia Środa Śląska 3:1 (1:1)
Bramki:
Kornel Ciupka 39', Maciej Tomasik 40'-sam., Marek Sałata 61' - Łukasz Skolimowski 89'
Łużyce Lubań - Sokół Jerzmanowa 4:0 (2:0)
Bramki:
Paweł Urbaniak 3', Sebastian Monik 45', Mykola Chernyshenko 51', Damian Bojdziński 87' 
18 września - niedziela
Apis Jędrzychowice - Górnik Złotoryja 5:4 (2:2)
Bramki:
Artur Paradowski 16', 25', 57', Maciej Urbański 71', Paweł Mockało 83' - Marcin Franczak 9', Krzysztof Kaliciak 17', 69', Mateusz Dudzic 90'
Iskra Kochlice - BKS Bolesławiec 1:2 (1:0)
Bramki:
Eryk Klimczak 31' - Piotr Skiba 63', Maciej Szewczyk 66'

IV liga dolnośląska, gr. zachodnia - sezon 2022/2023 - 7.kolejka
24 września - sobota

Górnik Złotoryja - Sparta Grębocice 2:1 (1:1)
Bramki:
Mateusz Dudzic 5', Jakub Tycel 58' - Paweł Żmudziński 40'
Sokół Jerzmanowa - Jaworzanka 1946 Jawor 5:1 (2:1)
Bramki:
 Karol Dyba 8', 18', 73', 83', Adrian Woźniak 56' - Michał Bieniusiewicz 26'
Polonia Środa Śląska - Iskra Kochlice 5:0 (2:0)
Bramki:
Adam Andrusiak 10', 53', Kacper Rybka 34', Łukasz Skolimowski 73', Jakub Więckowski 90'
Gryf Gryfów Śląski - Odra Ścinawa 0:1 (0:0)
Bramka:
Marek Sałata 69'
Prochowiczanka Prochowice - Łużyce Lubań 5:1 (2:0)
Bramki:
Adrian Januszko 3', Piotr Ignatowicz 8', Adrian Wójcik 59', Patryk Długosz 69', 85' - Daniel Mlonek 67'
Granit Roztoka - Apis Jędrzychowice 6:2 (2:0)
Bramki:
Przemysław Piec 18', Damian Danaj 31', 72', Przemysław Grosiak 49', 62', 70'-k. - Daniel Piechno 57' , Maciej Urbański 58'
BKS Bolesławiec - Mewa Kunice 1:2 (1:1)
Bramki:
Piotr Skiba 16' - Łukasz Chodyga 36', Arkadiusz Cymbalista 62'
Karkonosze Jelenia Góra - AKS Strzegom 3:1 (0:0)
Bramki:
Matesusz Baszak 57', 61', Paweł Niemienionek 68' - Dmytro Rudakov 70'

IV liga dolnośląska, gr. zachodnia - sezon 2022/2023 - 8.kolejka
1 października - sobota

Polonia Środa Śląska - Gryf Gryfów Śląski 7:0 (4:0)
Bramki:
 Jakub Dudziak 34', 74', Adam Andrusiak 38', Łukasz Skolimowski 42', 45', Kamil Żbik, Adam Mazurowski 89'
Jaworzanka 1946 Jawor - Prochowiczanka Prochowice 0:1 (0:0)
Bramka:
Olivier Dańczak 80'
Apis Jędrzychowice - BKS Bolesławiec 4:1 (2:0)
Bramki:
Maciej Urbański 30', Paweł Woźny 45', Artur Paradowski 70', Serhii Taran 90' - Jacek Bochnia 69'
Sparta Gręboccie - Granit Roztoka 1:1 (0:1)
Bramki:
Kamil Łętkowski 77' - Marcin Bałut 45'
Łużyce Lubań - Górnik Złotoryja 1:1 (0:0)
Bramki:
Szymon Chmielowiec 84' - Karol Nowosielski 90'
AKS Strzegom - Sokół Jerzmanowa 5:1 (2:1)
Bramki:
Dawid Kusio 39', Kacper Strzelecki 44', Aldeir Cirineu Andrade Silva 54', Mateusz Miazga 84', Krystian Andrzejewski 88' - Dominik Wasieńko 30'
Odra Ścinawa - Karkonosze Jelenia Góra 0:0
Iskra Kochlice - Mewa Kunice 2:0 (1:0)
Bramki:
Dawid Stachowiak 40', Eryk Klimczak 75'

IV liga dolnośląska, gr. zachodnia - sezon 2022/2023 - 9.kolejka
8 października - sobota

Górnik Złotoryja - Jaworzanka 1946 Jawor 4:0 (1:0)
Bramki:
 Krzysztof Kaliciak 45', Jakub Tycel 78'-k., Bohdan Bozhenko 83', Karol Nowosielski 90'
Gryf Gryfów Śląski - Iskra Kochlice 2:0 (2:0)
Bramki:
Damian Mańkowski 23', 45'
Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Środa Śląska 3:2 (1:0)
Bramki:
Mateusz Baszak 12', Szymon Sołtysiak 73', Dawid Gil 79' - Łukasz Skolimowski 51', 64'
Sokół Jerzmanowa - Odra Ścinawa 2:11 (0:7)
Bramki:
Karol Dyba 56', Dominik Wasieńko 65' - Wojciech Konefał 4', Damian Maślej 5', 16', 45', 71', Kornel Ciupka 9', 40', Marek Sałata 38', Mateusz Kochman 73', 83', Dawid Łuc 84'
Granit Roztoka - Łużyce Lubań 1:4 (0:0)
Bramki:
Przemysław Piec 51' - Filip Nadybał 56'-sam., Daniel Ziółkowski 76', Paweł Buzała 85', Emanuel Karwecki 90'
BKS Bolesławiec - Sparta Grębocice 2:1 (0:1)
Bramki:
Jacek Bochnia 71', Michał Kapusz 90' - Michał Hoffman 45'
Mewa Kunice - Apis Jędrzychowice 0:1 (0:1)
Bramka:
Paweł Woźny 19'
9 października - niedziela
Prochowiczanka Prochowice - AKS Strzegom 4:2 (2:2)
Bramki:
Wojciech Galas 35', 78', Yevhenii Bilokin 39', Adrian Wónjcik 48' - Igor Rajca 22', Aldeir Cirineu Andrade Silva 30'

IV liga dolnośląska, gr. zachodnia - sezon 2022/2023 - 10.kolejka
15 października - sobota

Jaworzanka 1946 Jawor - Granit Roztoka 0:1 (0:0)
Bramka:
Marcin Bałut 75'
Sparta Grębocice - Mewa Kunice 2:4 (0:1)
Bramki:
Kamil Łętkowski 47', Sebastian Wojciechowski 50' - Dominik Plebaniak 24', Łukasz Chodyga 84', Paweł Wyżga 89', Bartłomiej Pacanek 90'+7'
Łużyce Lubań - BKS Bolesławiec 0:1 (0:1)
Bramka:
Michał Kapusz 20'
AKS Strzegom - Górnik Złotoryja 0:1 (0:0)
Bramka:
Jakub Olewnik 58'
Odra Ścinawa - Prochowiczanka Prochowice 2:2 (1:1)
Bramka:
Damian Cichuta 17', Kornel Ciupka 52' - Yevhenii Bilokin 28', Patryk Długosz 47'
Polonia Środa Śląska - Sokół Jerzmanowa 3:0 (2:0)
Bramki:
Adam Andrusiak 12', 35', 61'
Gryf Gryfów Śląski - Karkonosze Jelenia Góra 0:4 (0:1)
Bramka:
Mateusz Baszak 3', 71', Dominik Radziemski 57', 65'
Iskra Kochlice - Apis Jędrzychowice 0:3 (0:2)
Bramki:
Daniel Piechno 16', Maciej Gargas 35', Maciej Urbański 84'

IV liga dolnośląska, gr. zachodnia - sezon 2022/2023 - 11.kolejka
22 października - sobota

Karkonosze Jelenia Góra - Iskra Kochlice 6:1 (3:0)
Bramki:
Mateusz Jaros 7', 35', Mateusz Baszak 43', Kamil Kurianowicz 60', Andrzej Hebda 62'-sam., Szymon Gil 90' - Eryk Klimczak 72'
BKS Bolesławiec - Jaworzanka 1946 Jawor 8:0 (6:0)
Bramki:
Kacper Deka 6', 22', 37', Piotr Skiba 10', Artur Tomasz Spraski 40'-k., Karol Borowski 42', Rafał Raginia 70', Jakub Kowalonek 83'
Sokół Jerzmanowa - Gryf Gryfów Śląski 3:0 (1:0)
Bramki:
Karol Dyba 8', 87', Seweryn Gnap 90'
Prochowiczanka Prochowice - Polonia Środa Śląska 1:1 (1:1)
Bramki:
Piotr Niewdana 30' - Łukasz Skolimowski 45'
Górnik Złotoryja - Odra Ścinawa 1:0 (1:0)
Bramka:
Bohdan Bozhenko 90'
Granit Roztoka - AKS Strzegom 3:1 (2:1)
Bramki:
Damian Danaj 25', Marcin Bałut 41', Przemysław Grosiak 62' - Wojciech Durajczyk 35'
Mewa Kunice - Łużyce Lubań 1:5 (0:2)
Bramki:
Łukasz Chodyga 70' - Damian Bojdziński 23', 27', 81', Denis Wadziński 59', Michał Zachaczewski 76'
23 października - niedziela
Apis Jędrzychowice - Sparta Grębocice 6:0 (3:0)
Bramki:
Daniel Piechno 2', 63', Daniel Bystryk 7', Maciej Gargas 25', Maciej Machowski 70', 90'

IV liga dolnośląska, gr. zachodnia - sezon 2022/2023 - 12.kolejka
29 października - sobota

Jaworzanka 1946 Jawor - Mewa Kunice 0:3 (0:1)
Bramki:
 Dorian Wach 45', Łukasz Chodyga 55'-k., Paweł Wyżga 65'
AKS Strzegom - BKS Bolesławiec 1:2 (0:2)
Bramki:
 Igor Rajca 52' - Kacper Deka 40', Piotr Skiba 42'
Odra Ścinawa - Granit Roztoka 3:3 (1:2)
Bramki:
 Damian Maślej 28', Kornel Ciupka 51', 61' - Wojciech Grzęda 12', Przemysław Grosiak 17'-k., Kamil Orda 90'
Łużyce Lubań - Apis Jędrzychowice 3:1 (0:1)
Bramki: 
Daniel Ziółkowski 47', Damian Mlonek 70', Paweł Urbaniak 81' - Maciej Gragas 27'
Polonia Środa Śląska - Górnik Złotoryja 2:1 (2:0)
Bramki:
 Adam Andrusiak 32', Łukasz Skolimowski 38' - Karol Nowosielski 51'
Gryf Gryfów Śląski - Prochowiczanka Prochowice 0:2 (0:0)
Bramki:
 Piotr Niewdana 48', Oliver Dańczak 55'
Karkonosze Jelenia Góra - Sokół Jerzmanowa 13:0 (5:0)
Bramki:
 Mateusz Baszak 12', 25', 45', 49', 56', 68', 88', Przemysław Kocot 15', Szymon Sołtysiak 44', Dominik Radziemski 55', Szymon Gil 62', 70', Kacper Tokarz 80'
Iskra Kochlice - Sparta Grębocice 4:2 (2:0)
Bramki:
 Łukasz Winnik 23', 57', Eryk Klimczak 34', Łukasz Kozłowski 69' - Mariusz Smoliński 78', Adam Kubik 80'

IV liga dolnośląska, gr. zachodnia - sezon 2022/2023 - 13.kolejka
5 listopada - sobota

Sokół Jerzmanowa - Iskra Kochlice (godz. 14:00)
Sędziuje: Robert Parysek (Głogów)
Prochowiczanka Prochowice - Karkonosze Jelenia Góra (godz. 14:00)
Sędziuje: Radosław Bielak (Wrocław)
Górnik Złotoryja - Gryf Gryfów Śląski (godz. 14:00)
Sędziuje: Oskar Hupało (Wałbrzych)
Granit Roztoka - Polonia Środa Śląska (godz. 14:00)
Sędziuje: Marcin Fajfer (Wrocław)
BKS Bolesławiec - Odra Ścinawa (godz. 14:00)
Sędziuje: Marcin Nawracaj (Legnica)
Mewa Kunice - AKS Strzegom (godz. 14:00)
Sędziuje: Piotr Kuzia (Jelenia Góra)
6 listopada - niedziela
Apis Jędrzychowice - Jaworzanka 1946 Jawor (godz. 14:00)
Sędziuje: Piotr Klaska (Legnica)
Sparta Grębocice - Łużyce Lubań godz. 14:30)
Sędziuje: Marek Opaliński (Legnica)

IV liga dolnośląska, gr. zachodnia - sezon 2022/2023 - 14.kolejka
12 listopada - sobota

Jaworzanka 1946 Jawor - Sparta Grębocice 5:0 (2:0)
Bramki: 
Marko Sorokin 22', Michał Bieniusiewicz 44', 56', Damian Kowalczyk 62', Sylwester Dworakowski 74'
Iskra Kochlice - Łużyce Lubań 1:3 (1:0)
Bramki:
Kacper Sobczak 30' - Damian Bojdziński 74', Paweł Urbaniak 85', Daniel Ziółkowski 90'
AKS Strzegom - Apis Jędrzychowice 1:4 (0:3)
Bramki:
Dawid Stanuszek 79' - Maciej Machowski 4', Patryk Bystryk 23', Paweł Mockało 41', Maciej Gargas 51'
Polonia Środa Śląska - BKS Bolesławiec 3:1 (2:1)
Bramki:
Adam Andrusiak 19', Dawid Kuźmiński 38', Adam Andrusiak 76' - Maciej Szewczyk 13'
Gryf Gryfów Śląski - Granit Roztoka 1:2 (0:1)
Bramki:
Mateusz Tyszkowski 66' - Damian Danaj 41', Jakub Pospiszyl 89'
Karkonosze Jelenia Góra - Górnik Złotoryja 5:0 (3:0)
Bramki:
Mateusz Poparda 15'-sam., Tobiasz Kuźniewski 27', Mateusz Baszak 35', 63', 79'
Sokół Jerzmanowa - Prochowiczanka Prochowice 2:7
Bramki:
Adrian Wójcik 4', 17', 78', Oliver Dańczak 39', Wojciech Galas 45', Jakub Dziaszyk 51', Dawid Waksmundzki 75'
13 listopada - niedziela
Odra Ścianwa - Mewa Kunice 5:1 (1:1)
Bramki:
Kornel Ciupka 45', 61', 64', 71', Damian Maślej 87' - Aleksander Rokosz 13'

GRUPA WSCHODNIA

TABELA

Poz. Drużyna Mecze Pkt. Z R P Gole+ Gole-
1 Słowianin Wolibórz 15 34 10 4 1 37 10
2 Piast Żmigród (S) 15 33 10 3 2 26 10
3 Lechia Dzierżoniów 15 33 10 3 2 36 15
4 Polonia-Stal Świdnica 15 28 8 4 3 31 19
5 Moto Jelcz Oława 15 27 8 3 4 24 15
6 Foto-Higiena Gać (S) 15 25 8 1 6 41 28
7 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 24 6 6 3 25 19
8 Galakticos Solna (B) 15 24 6 6 3 21 17
9 Piast Nowa Ruda 15 20 6 2 7 15 17
10 Górnik Wałbrzych (B) 15 17 5 2 8 22 33
11 Bielawianka Bielawa 15 16 5 1 9 26 32
12 Sokół Marcinkowice 15 13 4 1 7 26 32
13 Polonia Trzebnica 15 16 4 4 7 28 37
14 Sokół Marcinkowice 15 14 4 2 9 27 37
15 Skałki Stolec (B) 15 5 1 2 12 13 60
16 Zamek Kamieniec Ząbkowicki (B) 15 2 0 2 13 15 50

aktualizacja 30.11.2022, godz. 18:44

 

IV liga dolnośląska, gr. wschodnia - sezon 2022/2023 - klasyfikacja strzelców po 2.kolejce
2 gole - Mikołaj Łazarowicz (Lechia Dzierżoniów), Tobiasz Jarczak (Piast Żmigród), Adrian Pytlik (Sokół Marcinkowice), Grzegorz Rajter (Polonia Trzebnica)
1 gol - Marcin Gołębiowski (Piast Żmigród), Patryk Salamon, Oskar Trzepacz (Polonia-Stal Świdnica), Mateusz Poświstajło (Piast Nowa Ruda), Adam Bońkowski, Wojciech Szuba (Słowianin Wolibórz), Paweł Kohut, Sebastian Jaroszyński (Moto Jelcz Oława), Igor Wargin, Michał Łaski, Yevgeniy (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Krzysztof Bialik (Sokół Marcinkowice), Wiktor Chamerski, Seweryn Sarkowicz (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Michał Hawryło (Foto-Higiena Gać)

aktualizacja 15.08.2022, godz. 22:47

TERMINARZ I WYNIKI GRUPY WSCHODNIEJ

IV liga dolnośląska, gr. wschodnia - sezon 2022/2023 - 1.kolejka
13 sierpnia - sobota

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Marcinkowice 3:3 (0:0)
Bramki:
 Wargin 63', Belych 82', Łaski 86' - Bialik 73', Pytlik 89', 90'
Bielawianka Bielawa - Barycz Sułów 0:1 (0:0)
Bramka:
 Morasz 90'-sam.
Polonia-Stal Świdnica - Górnik Wałbrzych 2:1 (0:1)
Bramki: 
Salamon 59', Trzepacz 67' - Sowa 9'-sam.
Lechia Dzierżoniów - Foto-Higiena Gać 2:1 (0:1)
Bramki: 
Łazarowicz 65', 80' - Hawryło 8'
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Moto Jelcz Oława 2:2 (1:2)
Bramki:
 Chamerski 35', Darkowicz 86' - Kohut 38', Jaroszyński 45'
Galaktikos Solna - Słowianin Wolibórz 0:2 (0:0)
Bramki: 
Szuba 54', Bońkowski 64'
14 sierpnia - niedziela
Skałki Stolec - Piast Żmigród 0:3 (0:1)
Bramki:
 Gołębiowski 25', Jarczak 50', 80'
Piast Nowa Ruda - Polonia Trzebnica 1:2 (1:1)
Bramki: 
Poświstajło 38' - Rajter 7', 83'

IV liga dolnośląska, gr. wschodnia - sezon 2022/2023 - 2.kolejka
20 sierpnia - sobota

Słowianin Wolibórz - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5:0 (2:0)
Bramki: 
Szczepaniak 23, Szuba 43', Bońkowski 52', Adamczyk 80', Kamiński 89'
Górnik Wałbrzych - Piast Nowa Ruda 0:2 (0:0)
Bramki:
 Kęska 57', Giziński 65'
Sokół Marcinkowice - Polonia-Stal Świdnica 3:2 (3:1)
Bramki: 
Bialik 6', 15', 18' - Trzepacz 36', Orzechowski 51'
Barycz Sułów - Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:2 (0:1)
Bramki:
 Puchała 64', Olejniczak 90' - Maciejewski 32', Łaski 88'
Moto Jelcz Oława - Lechia Dzierżoniów 5:1 (1:1)
Bramki:
 M. Gancarczyk 25', W. Gancarczyk 46', Jaroszyński 66', 83', K. Gancarczyk 90' - Orłowski 16'
Foto-Higiena Gać - Bielawianka Bielawa 4:1 (2:1)
Bramki: 
Tarnov 16', Telatyński 26', 77', Laptsai 74' - Grzywniak 37'
Piast Żmigród - Polonia Trzebnica 3:1 (2:0)
Bramki:
 Sołtyński 24', Gołębiowski 43', Jarczak 89' - Jajko 64'
21 sierpnia - niedziela
Skałki Stolec - Galaktikos Solna 1:1 (0:0)
Bramki:
 Zieliński 68' - Lechocki 53'

IV liga dolnośląska, gr. wschodnia - sezon 2022/2023 - 3.kolejka
28 sierpnia - niedziela

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Skałki Stolec 2:3 (1:2)
Bramki: 
26/27 listopada - sobota/niedziela
Galakticos Solna - Piast Żmigród 
Lechia Dzierżoniów - Słwoianin Wolibórz
Bielawianka Bielawa - Moto Jelcz Oława
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Foto-Higiena Gać
Polonia-Stal Świdnica - Barycz Sułów
Piast Nowa Ruda - Sokół Marcinkowice
Polonia Trzebnica - Górnik Wałbrzych

IV liga dolnośląska, gr. wschodnia - sezon 2022/2023 - 4.kolejka
3 września 2022 - sobota

Foto-Higiena Gać - Polonia-Stal Świdnica (godz. 15:00)
Sędziuje: Krzystzof Stępień (Wrocław)
Piast Żmigród - Górnik Wałbrzych (godz. 17:00)
Sędziuje: Sebastian Tarnowski (Wrocław)
Sokół Marcinkowice - Polonia Trzebnica (godz. 17:00)
Sędziuje: Dawid Maryszczak (Wrocław)
Barycz Sułów - Piast Nowa Ruda (godz. 17:00)
Sędziuje: Michał Jankowiak (Wrocław)
Moto Jelcz Oława - Orzeł Ząbkowice Śląskie (godz. 17:00)
Sędziuje: Paweł Małecki (Wrocław)
Słowianin Wolibórz - Bielawianka Bielawa (godz. 17:00)
Sędziuje: Damian Dumycz (Wrocław)
Galakticos Solna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki (godz. 17:00)
Sędziuje: Ewa Żyła (Wrocław)
4 września - niedziela
Skałki Stolec - Lechia Dzierżoniów (godz. 16:00)
Sędziuje: Radosław Bielak (Wrocław)

IV liga dolnośląska, gr. wschodnia - sezon 2022/2023 - 5.kolejka
10 września 2022 - sobota

Słowianin Wolibórz - Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:0 (2:0)
Bramki:
Szczepaniak 8', Buryło 25', Majewski 90'
Piast Nowa Ruda - Foto-Higiena Gać 2:3 (1:2)
Bramki:
Giziński 39'-k., Biernat 86' - Altair 12'-sam., Pasichnyk 44', Tarnov 53'
Bielawianka Bielawa - Skałki Stolec 6:1 (3:0)
Bramki:
Przewoźny 21', 59', Grzywniak 30', 40', 49', Kuriata 46' - Raszpla 70'
Górnik Wałbrzych - Sokół Marcinkowice 2:4 (1:1)
Bramki:
Sobiesierski 20', Chajewski 81' - Bialik 28', Sobieraj 68', Oberc 70', 90'
Barycz Sułów - Polonia Trzebnica 4:1 (1:0)
Bramki:
Bąk 38', Smektała 65', Olejniczak 67', Bachta 80' - Jajko 55'
Polonia-Stal Świdnica - Moto Jelcz Oława 1:3 (1:1)
Bramki:
Sowa 26' - Kohut 40', 69', 82'
Lechia Dzierżoniów - Galakticos Solna 0:1 (0:0)
Bramki:
Repski 82'
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Piast Żmigród 1:4 (0:3)
Bramki:
Burczak 55' - Maksymenko 17', Gołębiowski 35', Sołtysiński 43', Kupczyk 90'

IV liga dolnośląska, gr. wschodnia - sezon 2022/2023 - 6.kolejka
17 września - sobota

Piast Żmigród - Sokół Marcinkowice 2:1 (1:1)
Bramki:
Mateusz Żytko 26', Grzegorz Mazurek 80' - Krzysztof Bialik 23'
Barycz Sułów - Górnik Wałbrzych 2:2 (0:0)
Bramki:
Jakub Bohdanowicz 56', Kacper Głowieńkowski 77' - Adam Niedźwiedzki 83', Dariusz Michalak 90'
Foto-Higiena Gać - Polonia Trzebnica 4:2 (1:0)
Bramki:
Iegor Tarnov 44', Oleksandr Laptsai 51', Vasyl Pasichnyk 60', 90' - Grzegorz Rajter 62', 75'
Słowianin Wolibórz - Polonia-Stal Świdnica 2:2 (1:1)
Bramki:
Łukasz Szczepaniak 5', Alefe Lima Santos 65' - Patryk Salamon 44', Wojciech Sowa 90'
Galakticos Solna - Bielawianka Bielawa 2:2 (1:1)
Bramki:
Grzegorz Żygadło 45', Patryk Drożyński 47' - Radosłąw Grzywniak 37', 51'
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Lechia Dzierżoniów 1:4 (1:2)
Bramki:
Ali Banishevski 32' - Michał Ciarkowski 6', 10', 57', 60'
18 września - niedziela
Moto Jelcz Oława - Piast Nowa Ruda 2:0 (1:0)
Bramki:
Janusz Gancarczyk 43', 60'
Skałki Stolec - Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:4 (1:1)
Bramki:
Marcin Skubisz 42' - Łukasz Maciejewski 45', Alan Madej 68', Dominik Jagielski 88', Dawid Kuriata 90'

IV liga dolnośląska, gr. wschodnia - sezon 2022/2023 - 7.kolejka
24 września - sobota

Polonia-Stal Świdnica - Skałki Stolec 5:0 (0:0)
Bramki:
 Wojciech Sowa 49', Oskar Trzepacz 63', Robert Myrta 71', Adam Wojciechowski 79', Emil Migas 90'
Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród 2:2 (1:1)
Bramki: 
Dawid Wasilewski 29', Bartosz Rzepski 79' - Marcin Gołębiowski 2', Błażej Chouwer 59'
Bielawianka Bielawa - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6:2 (5:1)
Bramki: 
Radosław Grzywniak 13', 20', 31', 32', Mateusz Majka 29', Bartosz Tomkiewicz 70' - Ali Banishevski 18', Grzegorz Sztangert 51'
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Galakticos Solna 0:0
Piast Nowa Ruda - Słowianin Wolibórz 0:1 (0:0)
Bramka:
 Łukasz Szczepaniak 59'
Polonia Trzebnica - Moto Jelcz Oława 0:0
Sokół Marcinkowice - Barycz Sułów 0:4 (0:1)
Bramki:
 Dawid Bąk 31', Piotr Możdrzech 75', Jakub Knyrek 86', Kacper Głowieńkowski 90'
Górnik Wałbrzych - Foto-Higiena Gać 1:5 (0:0)
Bramki:
 Sławomir Orzech 68' - Iegor Tarnov 46', 55', Paweł Bujakiewicz 47', 48', 64'

IV liga dolnośląska, gr. wschodnia - sezon 2022/2023 - 8.kolejka
1 października - niedziela

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:0
Piast Żmigród - Barycz Sułów 1:0 (1:0)
Bramka:
 Marcin Gołębiowski 45'
Foto-Higiena Gać -  Sokół Marcinkowice 3:1 (0:0)
Bramki:
 Vasyl Pasichnyk 48'-k., Łukasz Orzechowski 62', 69' - Ilya Radkievich 55'-sam.
Moto Jelcz Oława - Górnik Wałbrzych 
mecz przerwany przy stanie 2:0 dla Moto Jelcza Oława z powodu zamieszek na trybunach
Galakticos Solna - Polonia-Stal Świdnica 1:2 (0:0)
Bramki: 
Ihor Alantiev 85' - Wojciech Sowa 72', 90'
Słowianin Wolibórz - Polonia Trzebnica 3:3 (1:1)
Bramki:
 Łukasz Szczepaniak x 2, Mateusz Krzymiński - Roman Khudik, Michał Tylki, Karol Osiecki
Skałki Stolec - Piast Nowa Ruda 1:3 (0:2)
Bramki: 
Szymon Radziszewski 90' - Italo Rocha de Oliveira 9', Oskar Giziński 23', Konrad Polak 90'
2 października - niedziela
Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa 5:1
Bramki: 
Michał Ciatkowski 2', Kamil Juraszek 22', 29', Marcin Orłowski 60', 84' - Bartosz Tomkiewicz 69'
w Pieszycach

IV liga dolnośląska, gr. wschodnia - sezon 2022/2023 - 9.kolejka
8 października - sobota

Barycz Sułów - Foto-Higiena Gać 0:1 (0:0)
Bramka: 
Iegor Tarnov
Sokół Marcinkowice - Moto Jelcz Oława 2:4 (1:3)
Bramki:
 Piotr Ficoń 12', Tomasz Rudolf 61' - Janusz Gancarczyk 10', Daniel Pawlak 22', 44', Sebastian Jaroszyński 72'
Górnik Wałbrzych - Słowianin Wolibórz 1:1 (0:0)
Bramki:
 Mateusz Sobiesierski 90' - Łukasz Szczepaniak 63'
Polonia Trzebnica - Skałki Stolec 1:0 (0:0)
Bramka: 
Michał Tyłki 61'
Piast Nowa Ruda - Galakticos Solna 1:1 (1:1)
Bramki:
 Dawid Kęska 15' - Karol Danielik 39'
Polonia-Stal Świdnica - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3:1 (1:0)
Bramki: 
Sebastian Białasik 38', Wojciech Sowa 50', Emil Migas 60' - Wiktor Chamerski 90'
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Lechia Dzierżoniów 0:3 (0:1)
Bramki:
 Mikołaj Łazarowicz 25', Kamil Sadowski 78', Kamil Ziółkowski 90'
Bielawianka Bielawa - Piast Żmigród 0:2 (0:0)
Bramki:
 Tobaisz Jarczak 63', Oskar Majbroda 83'

IV liga dolnośląska, gr. wschodnia - sezon 2022/2023 - 10.kolejka
15 października - sobota

Słowianin Wolibórz - Sokół Marcinkowice 4:0 (1:0)
Bramki:
Marcin Buryło 28', 71', Oleksii Fatianov 84', 87'
Piast Żmigród - Foto-Higiena Gać 1:0 (0:0)
Bramka:
Marcin Gołębiowski 84'
Moto Jelcz Oława - Barycz Sułów 1:0 (1:0)
Bramki:
Daniel Pawlak 25'
Galakticos Solna - Polonia Trzebnica 2:2 (2:0)
Bramki:
Patryk Drożyński 8', 22' - Grzegorz Rajter 79', Łukasz Kot 80'
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Piast Nowa Ruda 0:2 (0:0)
Bramki:
Oskar Giziński 60', Krzysztof Mika 75'
Lechia Dzierżoniów - Polonia-Stal Świdnica 3:0 (0:0)
Bramki:
Mateusz Zatwarnicki 52', Dawid Wasilewski 81', Marcin Orłowski 90'
Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:2 (0:0)
Bramki:
Alan Pachowicz 86' - Igor Wargin 73', Michał Łaski 79'
Skałki Stolec - Górnik Wałbrzych 1:3 (0:1)
Bramki:
Daniel Moreno Pagan 38', Damian Chajewski, Dawid Rosicki 88'

IV liga dolnośląska, gr. wschodnia - sezon 2022/2023 - 11.kolejka
22 października - sobota

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Żmigród 1:0 (1:0)
Bramka:
Igor Wargin 38'
Polonia-Stal Świdnica - Bielawianka Bielawa 3:0 (1:0)
Bramki:
Oskar Trzepacz 8', Patryk Salamon 58', Wojciech Sowa 84'
Piast Nowa Ruda - Lechia Dzierżoniów 0:2 (0:0)
Bramki:
Michał Ciarkowski 80', Kamil Sadowski 90'
Polonia Trzebnica - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 8:1 (4:0)
Bramki:
Michał Tyłki 8', 54', Grzegorz Rajter 23', 26', 35', Daniel Łuczak 56', Przemysław Stasiak 75', Jakub Pancerz 85' - Wiktor Chamerski 66'
Górnik Wałbrzych - Galakticos Solna 2:0 (1:0)
Bramki:
Mateusz Sobiesierski 19', Daniel Moreno Pagan 84'
Sokół Marcinkowice - Skałki Stolec 7:1 (4:0)
Bramki:
Kacper Oberc 8', Tomasz Rudolf 12', 24', 72', 84', 90', Piotr Załupka 70' - Marcel Olanin 21'-sam.
Barycz Sułów - Słowianin Wolibórz 0:1 (0:0)
Bramki:
Marcin Buryło 65'
23 października - niedziela
Foto-Higiena Gać - Moto Jelcz Oława 1:2 (1:1)
Bramki:
Iegor Tarnov 24' - Jakub Sokołowski 13', Luka Makhatchashvili 90'

Logo Klub Sportowy "Jaworzanka" 1946 Jawor

Sponsorzy

Partnerzy