Seniorzy / 02.03.2023 23:38
Jaworzanką z Iskrą w Jaworze po prawie 20 latach przerwy
Na inaugurację rundy wiosennej IV ligi dolnośląskiej Jaworzanka 1946 Jawor zagra u siebie z Iskrą Kochlice. Będzie to pierwszy mecz obu klubów, na tym szczeblu, w grodzie Świętego Marcina od prawie dwudziestu lat.