Trwają parce na Stadionie Miejskim

Marcin Juszczyk
Czwartek, 27 lipca 2023, 13:49
© Jaworzanka 1946 Jawor
Udostępnij:
Od kilku miesięcy na Stadionie Miejskim w Jaworze przy ulicy Parkowej trwają prace modernizacyjne.

Obejmują one między innymi generalny remont budynku klubowego (szatnie, magazyny, pomieszczenia biurowe, termomodernizacja), montaż nowych krzesełek na trybunie wraz ze zwiększeniem ich ilości, instalacja nagłośnienie czy postawienie nowoczesnych masztów oświetleniowych. Już wcześniej rozpoczęto pracę nad systemem nawadniania obu muraw.

Gmina Jawor przeznaczyła na ten cel jak i inne obiekty sportowe (dwa korty, OW "Jawornik", boisko koło Orlika na osiedlu Przyrzecze) w sumie pięć milionów złotych. Te inwestycje znacząco poprawią jakość bazy sportowej w naszym mieście. Nasi zawodnicy - od najmłodszych po najstarszych - będą mogli w znacznie bardziej komfortowych warunkach cieszyć się grą w piłkę nożną i podnosić swoje umiejętności, a mieszkańcy Jawora zyskają kolejne możliwości rekreacji.

W imieniu całej społeczności KS Jaworzanka 1946 Jawor, za tą inwestycję i tą formę wsparcia klubu, bardzo dziękujemy Burmistrzowi Miasta Jawora Emilianowi Berze, Miastu Jawor i Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Jaworze. To przedsięwzięcie będzie z pożytkiem nie tylko dla nas, ale dla wszystkich mieszkańców grodu Świętego MarcinaLogo Klub Sportowy "Jaworzanka" 1946 Jawor

Sponsorzy

Partnerzy