Jaworzanka dziękuje firmie KORPO!

Marcin Juszczyk
Piątek, 28 lipca 2023, 13:39
© Jaworzanka 1946 Jawor
Udostępnij:
KS Jaworzanka 1946 Jawor dziękuje firmie KORPO Sp. z o.o za kolejną formę pomocy. Tym razem wsparła ona w ogromnym stopniu zakup kosiarki marki Husqvarna.

Dla naszego klubu jest to nieoceniony nabytek, który wspomoże pielęgnację muraw na Stadionie Miejskim w Jaworze przy ulicy Parkowej 8 i utrzymywanie ich w jak najlepszej kondycji.

Współpraca pomiędzy firmą Korpo w Jaworze, a Jaworzanką została zapoczątkowana w 2021 roku. Od tego momentu przedsiębiorstwo zakupiło dla klubu dwa komplety strojów, kilkanaście bluz wyjazdowych, piłki do treningów dla najmłodszych grup, a do tego wspiera nasze stowarzyszenie finansowo i na kilku innych płaszczyznach.

Bardzo dziękujemy firmie KORPO Sp. z o.o za zakup kosiarki i całokształt współpracy. Taki partner w dzisiejszych, trudnych czasach jest bezcenny i bardzo wartościowy. Mamy nadzieję, że nasze partnerstwo będzie nadal rozwijać się i umacniać nasze marki w swoich dziedzinach działalności, a także wśród lokalnej społeczności.Logo Klub Sportowy "Jaworzanka" 1946 Jawor

Sponsorzy

Partnerzy