Sparing z Bazaltem Piotrowice

Marcin Juszczyk
Piątek, 28 lipca 2023, 11:02
Kadr z meczu Klasy A Jaworzanka II - Bazalt z czerwca bieżącego roku © Marcin Juszczyk|Kadr z meczu Klasy A Jaworzanka II - Bazalt z czerwca bieżącego roku
Udostępnij:
W sobotę 29-go lipca Jaworzanka 1946 Jawor rozegra na swoim stadionie mecz kontrolny. Sparingpartnerem będzie Bazalt Piotrowice.

Piotrowiczanie w kampanii 2022/2023 uplasowali się na czwartym miejscu w grupie drugiej Klasy A. W tamtych rozgrywkach Bazalt miał okazję mierzyć się między innymi z rezerwami naszego klubu i dwukrotnie był górą - 3:2 i 5:0. W trakcie trwającej, letniej przerwy w rozgrywkach doszło w Piotrowicach do zmiany na stanowisku szkoleniowca. Wojciecha Sochackiego zastąpił wychowanek jaworskiej Kuźni Zbigniew Wójcik, o czym informowaliśmy na naszych łamach trzy tygodnie temu.

Pierwsza drużyna Kuźni/Jaworzanki jeszcze nigdy nie miała okazji zagrać oficjalnych zawodów z Bazaltem. Dochodziło natomiast do sparingów. Poprzedni miał miejsce w marcu 2020 roku na sztucznym boisku w Legnicy. Górą byli jaworzanie, którzy wygrali 11:2. Na listę strzelców wpisali się wtedy czterokrotnie Dariusz Czaja, dwukrotnie Przemysław Piec i Alan Żądło oraz po jednym razie Bartosz Karbowiak, Dawid Duda i Kacper Chudzik.

Team Jaworzanki jest w trakcie budowy na nowy sezon. W sobotnie popołudnie przeciwko Bazaltowi nie zobaczymy optymalnego składu, a składają się na to chociażby plany urlopowe lub inne obowiązki. Początek meczu o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Jaworze przy ulicy Parkowej 8, zbiórka zawodników o godzinie 16:00.Logo Klub Sportowy "Jaworzanka" 1946 Jawor

Sponsorzy

Partnerzy