Informacje organizacyjne przed meczem ze Śląskiem

Marcin Juszczyk
Czwartek, 22 czerwca 2023, 09:58
© Marcin Juszczyk
Udostępnij:
W związku ze zbliżającym się meczem towarzyskim Jaworzanka 1946 Jawor - WKS Śląsk Wrocław (23.06.2023, godz. 18:00), mamy dla wszystkich osób, które wybierają się na to spotkanie, dwie informacja organizacyjne.
  1. Prosimy mieszkańców Jawora, aby przybyli na mecz pieszo. Chcemy uniknąć tłoku na wąskich drogach dojazdowych do stadionu i problemów z zaparkowaniem. Prosimy także osoby, które przyjadą spoza Jawora, w miarę możliwości o zostawianie aut poza obrębem stadionu i Parku Miejskiego ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych. Można zaparkować między innymi na placu przy jaworskim zamku, koło targowiska. Znajduje się on około 900 metrów od stadionu, przy ulicy Dąbrowskiego (jest całkowicie darmowy).
     
  2. Przed zawodami i w trakcie ich trwania obowiązuje całkowity zakaz wstępu publiczności na boczną płytę boiska przy ławkach rezerwowych i oglądania stamtąd meczu. Mogą tam przebywać jedynie zawodnicy, sztaby szkoleniowe, organizatorzy, osoby funkcyjne, osoby czuwające nad porządkiem, działacze, dziecięca eskorta, dzieci podające piłki, przedstawiciele mediów (wymagana kamizelka odblaskowa; można poinformować o przybyciu nas poprzez prywatną wiadomość) i inne upoważnione osoby.

Prosimy o rozpowszechnianie informacji oraz dostosowanie się do wyżej wymienionych zasad, co znacznie ułatwi pracę przy organizacji meczu w jego dniu.Logo Klub Sportowy "Jaworzanka" 1946 Jawor

Sponsorzy

Partnerzy