U-11: Orliki po Lidze Turniejowej na Przyrzeczu [RELACJA, FOTO]
Za orlikami Jaworzanki 1946 Jawor pierwsza Liga Turniejowa w rundzie wiosennej 2023. Podopieczni trenera Artura Młynarczyka zagrali w Jaworze, na osiedlu Przyrzecze, w zawodach organizowanych przez JTS Jawor.
Jaworzanka U-11 rywalizowała w gronie siedmiu drużyn. Oprócz dwóch jaworskich ekip, były to: Górnik Polkowice, Iskra Kochlice, Górnik Złotoryja, Wilkowianka Wilków i Chojnowianka Chojnów. W sumie każdy zespół rozegra po sześć meczów.
- Z przebiegu turnieju nie można być do końca zadowolonym. W prawdzie ulegliśmy tylko Górnikowi Polkowice (1:2), ale naszych chłopców stać na zdecydowanie lepszą grę. Cieszy fakt, że nasi zawodnicy zdobywają kolejne cenne minuty grania i rywalizują z rówieśnikami z innych klubów - powiedział trener Artur Młynarczyk. Orliki Jaworzanki ponownie zagrają w najbliższy piątek (28.04). Tego dnia zmierzą się sparingowo z Football Academy Legnica.
Jaworzanka U-11 na Lidze Turniejowej wystąpiła w następującym składzie: Tymoteusz Maruszczak, Kacper Mańkowski, Szymon Banaś, Krystian Suhak, Franciszek Witkowski, Lipicki, Borys Szczepański, Antoni Osowiecki, Nikodem Gawroński, Tymon Rajca, Alan Furtak, Kaczmarek, Filip Górla.
Dodajmy jeszcze, że pierwotnie inauguracyjna Liga Turniejowa w kategorii orlików miała odbyć się na początku kwietnia w Chojnowie, ale na przeszkodzie stanęła zła aura. Nowy termin ustalono na sobotę 6-go maja na godzinę 13:30, a areną zmagań będzie chojnowski Stadion Miejski.
*GALERIA - U-11 - Liga Turniejowa Orlików w Jaworze (Przyrzecze)*
![Jaworzanka 1946 II Jawor [MAJ 2026]](assets/img/news_avatar.jpg)








