U-15: Pewna wygrana z Konfeksem Legnica

Marcin Juszczyk
Poniedziałek, 6 lutego 2023, 00:04
© Marcin Juszczyk
Udostępnij:
Trampkarze Jaworzanki 1946 Jawor szlifują formę przed rundą wiosenną. W sobotę rozegrali sparing w Legnicy.

Dla podopiecznych trenera Michała Grządkowskiego była to druga gra kontrolna tej zimy. Przed tygodniem Jaworzanka U-15 zmierzyła się towarzysko z młodzikami Polonii-Stali Świdnica, występującymi w I Lidze Wojewódzkiej. W ten weekend przeciwnikiem jaworzan był Konfeks Legnica,z  którym na co dzień rywalizują w jednej klasie rozgrywkowej.

Nasi trampkarze przystąpili do tych zawodów osłabieni. - W wyniku kontuzji oraz panujących choróbna mecz kontrolny wyruszyliśmy z jedenastoma zawodnikami, którzy stanęli na wysokości zadania i z pełnym zaangażowaniem pdoeszli do tego spotkania - opowiada trener Michał Grządkowski. - Mecz był rozegrany w bardzo zróżnicowanych warunkach atmosferycznych, bo co chwila na przemian padał intensywnie śnieg, po czym wychodziło słońce. Mecz stał pod dużą kontrolą anszego zespołu i przy nieco lepszej skuteczności mógł paść jeszcze wyższy wynik - kontynuuje szkoleniowiec.

Ostatecznie Jaworzanka pokonała Konfeks 5:0, a na listę strzelców wpisali się Michał Stawiak, Nikita Mikhailik, Bartosz Bielec i dwukrotnie Dima Bieliak.

Sparingi - ZIMA 2023
4 luty 2023 (sobota) - Legnica (Sztuczne boisko przyz ZSB)
U-15: Jaworzanka 1946 Jawor - Konfeks Legnica 5:0 
Bramki:
Bieliak x 2, Mikhailik, Bielec, Stawiak
Jaworzanka U-15: Tomasz Zysnarski - Kacper Leonowicz, Filip Klimek, Konrad Grzymisławski, Dima Bieliak, Jakub Kiełdanowicz, Dawid Azikieiwcz, Mateusz Mały, Bartosz Bielec, Nikita Mikhailik, Michał StawiakLogo Klub Sportowy "Jaworzanka" 1946 Jawor

Sponsorzy

Partnerzy