U-11: Najbliższe tygodnie orlików
Treningi, sparingi, turnieje, obóz - tak w skrócie wygląda plan orlików Jaworzanki 1946 Jawor na najbliższe tygodnie.
W minioną sobotę wzięły one udział w turnieju w Boguszowie-Gorcach, w którym zajęli drugie miejsce. Teraz przed podopiecznymi trenera Artura Młynarczyka dwie gry kontrolne. W najbliższą sobotę zmierzą się towarzysko z Mewą Kunice, a w następną z Silesią Żarów.
Pierwsza połowa lutego dla orlików Jaworzanki została zarezerwowana na turnieje halowe. 4-go lutego będą gospodarzem JAKO Jaworzanka Cup 2023 pod patronatem Burmistrza Miasta Jawora. 11-go lutego udadzą się na rywalziację do pobliskiego Dobromierza. Luty i okres stricte zimowy zwieńczy obóz w Głuchołazach w drugim tygodniu ferii.
Plan treningów orlików Jaworzanki 1946 Jawor do końca lutego br.
- 21.01 - sparing z Mewą Kunice
- 28.01 - sparing z Silesią Żarów
- 04.02 - turniej halowy JAKO jaworzanka Cup 2023 pod patronatem Burmistrza Miasta Jawora
- 11.02 - turniej halowy w Dobromierzu
- 19.09-25.02 - obóz w Głuchołazach
![Jaworzanka 1946 II Jawor [MAJ 2026]](assets/img/news_avatar.jpg)








