Marcin Juszczyk
Poniedziałek, 26 września 2022, 21:39
© Marcin Juszczyk
Udostępnij:
W sobotę trampkarze Jaworzanki 1946 Jawor odnieśli trzecie zwycięstwo w sezonie 2022/2023. Podopieczni trenera Michała Grządkowskiego wygrali 2:0.

Jaworzanie wygrali 2:0 po golach Pawła Dzitkowskiego z 30 minuty i Patryka Filiksa z 60 minuty. - Każdy z zawodników po tym spotkaniu powinien mieć wiele przemyśleń i chęci poprawy swojej gry. Co do przebiegu meczu może cieszyć jedynie pozytywny wynik i zdobycie trzech punktów - powiedział po meczu trener Jaworzanki U-15 Michał Grządkowski.

Trampkarze Jaworzanki zajmują czwarte miejsce  wtabeli z dorobkiem dziesięciu punktów. W sobotę 1-go października zagrają u siebie z Mewą Kunice (godz. 11:00).

III Liga Dolnośląska Trampkarzy, gr. legnicka - jesień 2022 - 7.kolejka
24 września 2022 (sobota), godz. 11:00 - Jawor (Stadion Miejski - boczne boisko)
U-15: Jaworzanka 1946 Jawor - Oriens Chojnów 2:0 (1:0)