Marcin Juszczyk
Niedziela, 24 lipca 2022, 18:29
© Marcin Juszczyk
Udostępnij:
To był sparing z iście hokejowymi akcentami - trzy tercje i aż trzynaście goli. Jaworzanka 1946 Jawor pokonała w sobotnie popołudnie Czarnych Dziewin 9:4.

Mecz toczył się pod dyktando Jaworzanki, która kontrolowała sytuacje na boisku i stworzyła sobie mnóstwo okazji do strzelenia goli. Jednak to goście dość nieoczekiwanie w 12 minucie objęli prowadzenie. Jednak był to tylko wypadek przy pracy, gdyż na pierwszą przerwę w tym spotkaniu podopieczni trenera Dariusza Szeligi schodzili prowadząc 4:1.

Kolejne dwie tercje także padły łupem Jaworzanki, ale w mniejszych rozmiarach - odpowiednio 3:2 i 2:1. Kolejny raz może cieszyć dobra frekwencja, a szkolenioweic naszej drużyny wciąż jeszcze nie ma z różnych powodów do dyspozycji wszystkich zawodników. Kolejne minuty pokazania się otrzymali gracze testowani oraz juniorzy.

Sparingi - Lato 2022 - mecz nr 3
23 lipca 2022 (sobota), godz. 17:00 - Jawor (Stadion Miejski)
Jaworzanka 1946 Jawor - Czarni Dziewin 9:4 (4:1, 3:2, 2:1)

⚽9:4 - Czarni - 74'⏱
Jaworzanka 1946: Daniel Sowiak - Przemysław Wiśniewski, Zawodnik Testowany, Bartłomiej Pastuła, Bartłomiej Gwiździał, Jakub Białek, Krystian Broda, Dawid Duda, Sylwester Dworakowski, Michał Bieniusiewicz, Kovalenko. Na zmiany wchodzili: Alan Żądło, Jan Zapaśnik, Bartłomiej Kuliś, Jakub Rzepka, Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany, Oleksandr Novichenko
Sędziowali: Patryk Szlęk (jako główny) oraz Weronika Mrozik i Kacper Folc (asystenci) - Podokręg Legnica

*GALERIA - Sparing: Jaworzanka 1946 Jawor - Czarni Dziewin*