U-13: Orliki zagrały awansem
W czwartkowe południe mecz 6.kolejki V Ligi Młodzika awansem rozegrały orliki Jaworzanki 1946 Jawor.
Podopieczni trenera Dariusza Morawskiego mierzyli się na wyjeździe z LZS-em Nowy Kościół. Gospodarze zwyciężyli 3:0, ale nie rezultat był tu najważniejszy.
- Dobry mecz w naszym wykonaniu. Staraliśmy się grać w piłkę i być w jej posiadaniu. Stworzyliśmy duż o dobrych akcji, przechodząc płynnie z otwarcia gry poprzez budowanie gry aż do finalizacji. Brakowało nam skuteczności. Przeciwnik mocniejszy fizycznie. My nadal uczymy się i zdobywamy cenne doświadczenie. Bardzo wartościowy mecz w kontekście rozwoju anszych młodych piłkarzy - ocenił szkoleniowiec Jaworzanki.
V Liga Młodzików, gr. legnicka 2 - wiosna 2022 - 6.kolejka
14 kwietnia 2022 (czwartek), godz. 12:00 - Nowy Kościół
U-13: LZS Nowy Kościół - Jaworzanka 1946 II Jawor 3:0 (0:0)
Jaworzanka U-11: Jakub Żukiewicz, Piotr Poręba - Borys Szczepański, Igor Pieniek-Rudnicki, Krystian Suhak, Szymon Banaś, Bartosz Kaszuba, Olaf Jaszowski, Wojciech Szczygielski, Julian Tomaszewski, Franciszek Witkowski, Bartłomiej Kotylak, Alan Furtak, Tymon Rajca
![Jaworzanka 1946 II Jawor [MAJ 2026]](assets/img/news_avatar.jpg)








