U-13: Orliki zagrały awansem

Marcin Juszczyk
Piątek, 15 kwietnia 2022, 09:56
© Marcin Juszczyk
Udostępnij:
W czwartkowe południe mecz 6.kolejki V Ligi Młodzika awansem rozegrały orliki Jaworzanki 1946 Jawor.

Podopieczni trenera Dariusza Morawskiego mierzyli się na wyjeździe z LZS-em Nowy Kościół. Gospodarze zwyciężyli 3:0, ale nie rezultat był tu najważniejszy.

- Dobry mecz w naszym wykonaniu. Staraliśmy się grać w piłkę i być w jej posiadaniu. Stworzyliśmy duż o dobrych akcji, przechodząc płynnie z otwarcia gry poprzez budowanie gry aż do finalizacji. Brakowało nam skuteczności. Przeciwnik mocniejszy fizycznie. My nadal uczymy się i zdobywamy cenne doświadczenie. Bardzo wartościowy mecz w kontekście rozwoju anszych młodych piłkarzy - ocenił szkoleniowiec Jaworzanki.

V Liga Młodzików, gr. legnicka 2 - wiosna 2022 - 6.kolejka
14 kwietnia 2022 (czwartek), godz. 12:00 - Nowy Kościół
U-13: LZS Nowy Kościół - Jaworzanka 1946 II Jawor 3:0 (0:0)
Jaworzanka U-11:
Jakub Żukiewicz, Piotr Poręba - Borys Szczepański, Igor Pieniek-Rudnicki, Krystian Suhak, Szymon Banaś, Bartosz Kaszuba, Olaf Jaszowski, Wojciech Szczygielski, Julian Tomaszewski, Franciszek Witkowski, Bartłomiej Kotylak, Alan Furtak, Tymon Rajca



Logo Klub Sportowy "Jaworzanka" 1946 Jawor

Dolnośląski Bilet Weekendowy

Partnerzy klubu

Partnerzy techniczni