Trio naszych w Ligach Turniejowych

Marcin Juszczyk
Czwartek, 29 lipca 2021, 19:03
© Kuźnia Jawor
Udostępnij:
Trzy zespoły Jaworzanki 1946 Jawor będą uczestniczyć w jesiennych rozgrywkach Lig Turniejowych Podokręgu Legnica.

Do rywalizacji przystąpią drużyny orlików (2011-2012), żaków (2013-2014) i skrzatów (2015 i młodsi). W rundzie jesiennej każda z nich rozegra mecze w czterech turniejach. Emocji z pewnością nie będzie brakować. Poniżej podział na grupy, a obok wymienionych ekip terminy organizacji turniejów przez poszczególne kluby.

Orlik 2011 - grupa III
JAWORZANKA 1946 JAWOR - 11/12.09
Park Targoszyn - 25/26.09
JTS Jawor - 09/10.10
Górnik Złotoryja - 23/24.10
AMP Budziszów Wielki
Wilkowianka Wilków

Żak 2013 - grupa V
MKS Miedź Legnica - 11/12.09
Zryw Kłębanowice - 25/26.09
JAWORZANKA 1946 JAWOR - 09/10.10
Unia Rosochata - 23/24.10
Mewa Kunice

Skrzat 2015 - grupa I
JAWORZANKA 1946 JAWOR - 11/12.09
Górnik Złotoryja - 25/26.09
Juventus Legnica - 09/10.10
Zagłębie Lenica S. A. - 23/24.10

 



Logo Klub Sportowy "Jaworzanka" 1946 Jawor

Dolnośląski Bilet Weekendowy

Partnerzy klubu

Partnerzy techniczni