U-9/U-7: Najmłodsi oficjalnie zakończyli sezon 2023/2024

Marcin Juszczyk
Wtorek, 25 czerwca 2024, 12:57
Żaki Jaworzanki 1946 Jawor podczas zakończenia sezonu [CZERWIEC 2024] © Jaworzanka 1946 Jawor|Żaki Jaworzanki 1946 Jawor podczas zakończenia sezonu [CZERWIEC 2024]
Udostępnij:
W minionych dniach sezon 2023/2024 oficjalnie zakończyły dwie nasze najmłodsze drużyny Jaworzanki 1946 Jawor - żaki i skrzaty.

Zakończenie żaków odbyło się w czwartek 20-go czerwca. Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Jawornik" rodzice, trenerzy i zawodnicy spotkali się, aby wspólnie wziąć w tym wydarzeniu i podsumować minioną kampanię. Świetnie zorganizowany przez rodziców piknik sprawił każdemu wiele uśmiechu i radości. Była to także okazja do podziękowania trenerom za trud włożony w pracę szkoleniową, a także pożegnanie chłopców z rocznika 2015, którzy swoją przygodę z piłką od sierpnia będą kontynuować w orlikach. Dodajmy, że Prezes klubu Radosław Zysnarski wręczył młodym piłkarzom pamiątkowe dyplomy.

Skrzaty Jaworzanki swój sezon zakończyły w niedzielę 23-go czerwca na Stadionie Miejskim w Jaworze, gdzie czekała na nich bardzo miła niespodzianka. Nasi najmłodsi rozegrali turniej - Mini Euro. Udział wzięło 25 chłopców i dziewczynek, podzielonych na osiem drużyn. Grano bez przerwy na czterech boiskach, ustawionych na głównej płycie boiska.

Najlepsza okazała się ekipa Portugalii, która w meczu finałowym pokonała Holandię. Po skończonych grach skrzaty wzięły jeszcze udział w pojedynku maluchy kontra rodzice, a całość została zakończona grillem, zorganizowanym przez Prezesa klubu Radosława Zysnarskiego. Wszystkie dzieci zostały także uhonorowane pamiątkowymi dyplomami, po czym w uśmiechach udały się wraz z rodzicami na zasłużone wakacje.Logo Klub Sportowy "Jaworzanka" 1946 Jawor

Sponsorzy

Partnerzy