U-13: Młodziki za trzy w Legnicy

Marcin Juszczyk
Środa, 15 maja 2024, 01:09
Młodziki Jaworzanki po wygranym meczu z Konfeksem © Jaworzanka 1946 Jawor|Młodziki Jaworzanki po wygranym meczu z Konfeksem
Udostępnij:
Trzecie zwycięstwo z rzędu zanotował drugi zespół młodzików Jaworzanki 1946 Jawor. Podopieczni trenera Marcina Dudka pokonali w zaległym spotkaniu Konfeks Legnica.

Jaworzanie wygrali z legniczanami 6:3 (5:2) i awansowali na najniższy stopień podium, mając w dorobku dziesięć punktów. Na listę strzelców wpisali się Szymon Banaś, Jan Ścieżka, Olaf Jaszowski i trzykrotnie Borys Szczepański, który imponuje w ostatnich dniach skutecznością.

- Chłopaki rozegrali kapitalne zawody. Oprócz dobrej gry wszyscy zawodnicy wykazali się wielkim zaangażowaniem oraz nieustępliwością w walce o piłkę. Można powiedzieć, że nie było dzisiaj słabego punktu w naszym zespole. Na szczególne wyróżnienie zasłużył Szymon Banaś, który w środku pola grał jak profesor i był nie do zatrzymania - powiedział po końcowym gwizdku trener Marcin Dudek.

Kolejne spotkanie w sobotę 18-go maja. Tego dnia Jaworzanka 1946 II Jawor U-13 zmierzy się w delegacji z Amico Lubin (godz. 11:00).

IV Liga Dolnośląska Młodzików, gr. elgnicka - wiosna 2024 - 8.kolejka [ZALEGŁA]
14 maja 2024 (wtorek), godz. 19:00 - Legnica (Sztuczne boisko przy ZSB)
U-13: Konfeks Legnica - Jaworzanka 1946 II Jawor 3:6 (2:5)
Bramki:
? - Borys Szczepański x 3, Szymon Banaś, Jan Ścieżka, Olaf Jaszowski
Jaworzanka 1946 II: Piotr Poręba (Bartosz Kaszuba) - Krystian Suhak, Jan Ścieżka, Szymon Banaś, Dawid Janocha, Olaf Jaszowski (Tymon Rajca), Szymon Domagała (Tymoteusz Maruszczak), Wojciech Szczygielski (Jan Osowiecki), Borys Szczepański (Wojciech Krawczyński)
Sędziował: Krzysztof Mistrzak Logo Klub Sportowy "Jaworzanka" 1946 Jawor

Sponsorzy

Partnerzy