U-15: Przegrana po walce

Marcin Juszczyk
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024, 20:14
Kadr z meczu trampkarzy Jaworzanka 1946 Jawor - Chrobry Głogów © Marcin Juszczyk|Kadr z meczu trampkarzy Jaworzanka 1946 Jawor - Chrobry Głogów
Udostępnij:
Nie udało się zapunktować w minioną sobotę trampkarzom Jaworzanki 1946 Jawor, którzy ulegli przed własną publicznością Chrobremu Głogów.

Mimo wyniku 1:4 dla głogowian, nie oddaje on przebiegu zawodów. Niemalże do samego końca sprawa punktów była otwarta. Goście objęli prowadzenie w 8 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłkę do siatki skierował Igor Konieczny. Mimo kilku okazji, przed przerwą jaworzanom nie udało się wyrównać. Swego dopięli dopiero w 43 minucie, gdy Antoni Michalski "poszedł do końca" i wykorzystał błąd bramkarza.

W 63 minucie trampkarze Chrobrego ponownie wyszli na prowadzenie, a drugi raz na listę strzelców wpisał się Igor Konieczny, który tym razem pokonał Tomasza Zysnarskiego bezpośrednio z rzutu wolnego. Zacięta walka trwała do smaego końca, ale pod koniec regulaminwoego czasu gry to drużyna z Głogowa przypieczętowała wygraną dwoma kolejnymi trafieniami.

Następny mecz nasi trampkarze rozegrają w sobotę 20-go kwietnia o godzinie 10:00 na wyjeździe z Łużycami Lubań.