WRACAMY!

Marcin Juszczyk
Wtorek, 2 kwietnia 2024, 13:03
© Jaworzanka 1946 Jawor
Udostępnij:
Dokładnie 15 lat temu - 1-go kwietnia 2009 roku o godzinie 16:28:15 - powstała strona pod adresem mrkskuzniajawor.futbolowo.pl - tak zaczęła się nasza przygoda z mediami klubowymi "Kuzienki", która trwa już kilkanaście lat.
Zawsze staraliśmy się dostarczać najświeższe i jak najlepiej przygotowane informacje z życia klubu.
Strona internetowa pod wspomnianą domeną służyła nam w latach 2009-2021, a obecnie jest dla nas bezcennym źródłem archiwum. W maju 2021 roku uruchomiliśmy nowe serwis WWW pod adresami kuzniajawor.pl lub jaworzanka1946.pl. W międzyczasie tworzyliśmy i propagowaliśmy nasze profile w mediach społecznościowych, które pozwalają nam w najszybszy możliwy sposób docierać do czytelników, kibiców, sympatyków. Obecnie jesteśmy na Facebooku (można by rzec nasza główna platforma), Instagramie, Twitterze, TikToku i YouTube. Na dzień dzisiejszy w jednych miejscach jesteśmy bardziej aktywni, w innych mniej.
 
W kwietniu 2009 roku zaczynaliśmy od zera, bez praktycznie żadnego doświadczenia dziennikarskiego. Każdy mecz, wywiad, artykuł to była dla nas nauka i poniekąd jest tak do dzisiaj. Przez wiele lat wiele różnych wspaniałych osób pomagało nam w jej funkcjonowaniu - w jej prowadzeniu, w udzielaniu informacji z życia klubu czy też dzieląc się wieściami ligowymi. Nie jesteśmy w stanie zliczyć ile osób nam pomogło w prowadzeniu strony (pomoc przy tworzeniu treści, grafiki, kwestie techniczne jak i podsyłanie materiałów/informacji, czasem całkowicie bezinteresownie).
 
Latem ubiegłego roku z pewnych przyczyn zaprzestaliśmy być oficjalnym serwisem klubu. Jednak biorąc pod uwagę lata pracy na rzecz "Kuzienki", ogromną bazę danych, kolejną rocznicę utworzenia strony, ogromny sentyment, mamy dla Was pewną informacją.
 
Z okazji mijających piętnastu lat, przy jedncozesnej inicjatywie władz klubu, zostało podjęte porozumienie na mocy, którego od 1-go kwietnia 2024 roku ponownie 𝗻𝗮𝘀𝘇𝗲 𝘀𝘁𝗿𝗼𝗻𝘆/𝗸𝗼𝗻𝘁𝗮 𝗯𝗲̨𝗱𝗮̨ 𝗷𝗲𝗱𝘆𝗻𝘆𝗺𝗶 𝗼𝗳𝗶𝗰𝗷𝗮𝗹𝗻𝘆𝗺𝗶 𝗸𝗮𝗻𝗮ł𝗮𝗺𝗶 𝗸𝗼𝗺𝘂𝗻𝗶𝗸𝗮𝗰𝘆𝗷𝗻𝘆𝗺𝗶 𝗞𝘂𝘇́𝗻𝗶/𝗝𝗮𝘄𝗼𝗿𝘇𝗮𝗻𝗸𝗶 𝘄 𝘀𝗶𝗲𝗰𝗶❗️ W skład tego, tak jak przed przerwą, będą wchodzić Facebook, Twitter, Instagram, TikTok, YouTube i strony WWW. Bardzo cieszymy się z tego, gdyż w jakimś stopniu brakowało nam tej pracy.
 
Przez te kilka miesięcy przerwy na jednych mediach byliśmy aktywni, na innych mniej lub w ogóle. Prosimy Was zatem o trochę cierpliwości zanim osiągniemy ponownie "pełną moc produkcyjną" na w/w platformach. Jednocześnie myślimy także o nowościach, ale wszystko po kolei. Zapraszamy do śledzenia, czytania, komentowania.


Logo Klub Sportowy "Jaworzanka" 1946 Jawor

Sponsorzy

Partnerzy