Marcin Juszczyk
Czwartek, 14 września 2023, 18:37
© Marcin Juszczyk
Udostępnij:
Na pierwsze punkty w sezonie 2023/2024 muszą jeszcze zaczekać juniorzy młodsi Jaworzanki 1946 Jawor. W środowe popołudnie, w zaległym meczu, musieli uznać na wyjeździe wyższość Iskry Kochlice.

W pierwszej połowie jaworzanie zdołali jeszcze nawiązać równorzędną walkę, a do przerwy był remis 1:1. Na gola gospodarzy z czwartej minuty, podopieczni trenera Dariusza Szeligi odpowiedzieli dziesięć minut później. Do remisu doprowadził Piotr Kaliszczak, a asystę zanotował Kajetan Marcinkiewicz. Warto dodać, że w 39 minucie rzut karny obronił bramkarz naszego zespołu Bartosz Dziuba, powracający do gry po krótkeij absencji zdrowotnej.

Po zmianie stron w szeregach Jaworzanki U-17 uwidoczniły się braki kadrowe, a Iskra wrzuciły wyższy bieg i udowodniła swoją wyższość. Zostało to udokumentowe trzema bramkami, które padały w 51, 85 oraz 90 minucie i spotkanie zakończyło się rezultatem 4:1.

Naszych juniorów młodszych zceka teraz bardzo pracowity okres. Od dnia dzisiejszego do 8-go października mają zaplanowanych w sumie zaplanwoanych szesć meczów. Najbliższy w niedzielę 17-go września w Ścinawie z miejscową Odrą. Pierwszy gwizdek o godzinie 10:00.

III Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych, gr. legnicka - sezon 2023/2024 - 2.kolejka [ZALEGŁA]
13 września 2023 (środa), godz. 17:30 - Kochlice
U-17: Iskra Kochlice - Jaworzanka 1946 Jawor 4:1 (1:1)