U-17/U-15: Odrobią ligowe zaległości

Marcin Juszczyk
Wtorek, 12 września 2023, 21:46
© Marcin Juszczyk
Udostępnij:
W środę juniorzy młodsi i trampkarze Jaworzanki 1946 Jawor rozegrają zaległe mecze ligowe.

Jako pierwsi swój mecz rozpoczną juniorzy młodsi, którzy zmierzą się na wyjeździe z Iskrą Kochlice. Kochliczanie dotychczas rozegrali trzy mecze, w których ugrali sześć punktów. Cały dorobek pochodzi z domowych zwycięstw ze Stalą Chocianów (7:1) i Odrą Ścinawa (4:1). W jedynej, wyjazdowej potyczce ulegli Sparcie Rudna (4:3).

Z tą samą drużyną przegrali także jaworzanie, a miało to miejsce w minioną sobotę. Stało się to w bardzo pechowych i dramatycznych okolicznościach. Decydującego gola na 4:5 podopieczni trenera Dariusza Szeligi stracili w 90 minucie. Miejmy nadzieję, że w środowe popołudnie Jaworzance U-17 uda się otworzyć konto punktowe w sezonie 2023/2024.

Zaległy mecz 2.kolejki III Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych (grupa legnicka) Iskra Kochlice - Jaworzanka 1946 Jawor w środę 13-go września o godzinie 17:30 na stadionie w Kochlicach przy ulicy Polnej. Zawody poprowadzi trójka sędziowska z Delegatury Lubin. Będzie jej przewodniczył Pan Hubert Zdulski, a jego asystentami będą Panowie Jakub Ferenc i Patryk Rejda.

Pół godziny później zabrzmi pierwszy gwizdek w Zgorzelcu, gdzie nasi trampkarze zagrają z miejscową Nysą. Jaworzanie zmagania w II Lidze Dolnośląskiej rozpoczęli od dwóch remisów - z Lotnikiem Jeżów Sudecki (1:1) i Iskrą Kochlice (4:4). Zdecydowanie mniej powodów do zadowolenia mają zgorzelczanie, którzy nie tylko zanotowali dwie porażki, ale do tego stracili sporo goli. Ich dotychczasowymi pogromcami byli Górnik Polkowice (11:0) i Miedź Legncia (7:0).

Czy zawodnicy prowadzeni przez Michała Grządkowskiego również znajdą na nich patent? Liczymy, że tak się właśnie stanie, ale pod żadnym pozorem nie może być mowy o lekceważeniu gospodarzy na kanwie przede wszystkim dotychczasowych rezultatów. Trampkarze Nysy z pewnością liczą na pierwsze punkty i tanio skóry nie sprzedadzą. 

Zaległy mecz 1.kolejki grupy zachodniej II Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy Nysa Zgorzelec - Jaworzanka 1946 Jawor w środę 13-go września o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Zgorzelcu. Arbitrami tego spotkania będą Panowie Tadeusz Ryczel i Wiesław Frycz.Logo Klub Sportowy "Jaworzanka" 1946 Jawor

Sponsorzy

Partnerzy