U-13: Do przerwy było dobrze

Marcin Juszczyk
Czwartek, 7 września 2023, 17:10
© Marcin Juszczyk
Udostępnij:
Pierwsza drużyna młodzików Jaworzanki 1946 Jawor w środę rozpoczęła rozgrywki od wyjazdowego meczu z Miedzią Legnica.

Była to druga kolejka zmagań III Ligi Dolnośląskiej (grupy legnickiej) w tej kategorii wiekowej. W weekend jaworzanie, w ramach pierwszej serii gier, nie grali z powodu pauzy w terminarzu. Do przerwy w spotkaniu z "Miedzianką" wszystko szło zgodnie z planem. Podopieczni trenera Marcina Dudka prowadzili 0:1 po golu z 30 minuty Borysa Szczepańskiego.

Jednak po przerwie obraz gry zdecydowanie zmienił się i nie było w tym przypadku, bowiem w szreregach gospodarzy pojawili się zawodnicy na co dzień występujący w I Lidze Dolnośląskiej. Legniczanie w drugiej odsłonie przejęli kontrolę nad wyadrzeniami na boisku. Efektem było pięć zdobytych bramek i wygrana w końcowym rozrachunku 5:1.

Kolejne mecze młodzików Jaworzanki w niedzielę. O godzinie 10:00 pierwszy zespół (III liga) zagra z Górnikiem Złotoryja, a o godzinie 12:00 drugi zespół (V liga) z JTS-em Jawor. Areną obu pojedynków będzie Stadion Miejski w Jaworze przy ulicy Parkowej 8.

III Liga Dolnośląska Młodzików, gr. legnicka - jesień 2023 - 2.kolejka
6 września 2023 (środa), godz. 17:00 - Legnica
U-13: Miedź Legnica - Jaworzanka 1946 Jawor 5:1 (0:1)
Bramki:
Wiktor Ziętek 43', Wiktor Wójcik 44', 55', Szymon Kozik 62', Antoni Dankowski 69'
Jaworzanka U-13: Jakub Żukiewicz/Piotr Poręba - Bartosz Kaszuba, Franciszek Witkowski, Krystian Suhak, Igor Sawko, Szymon Banaś, Wojciech Szczygielski, Gabriel Drozdowski, Borys Szczepański, Wojciech Krawczyński, Jan Szczepaniak
Sędziował: Marceli DojlidoLogo Klub Sportowy "Jaworzanka" 1946 Jawor

Sponsorzy

Partnerzy